AnasayfaHaberlerNarlıdere’nin sokaklarına sihirli dokunuş

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’nin sokaklarına sihirli dokunuş

Narlıdere’nin sokaklarına sihirli dokunuş

 

Narlıdere’nin sokaklarına sihirli dokunuş

 

Sosyal ve kültürel hizmetlerin yanı sıra altyapı çalışmalarına da hız veren Narlıdere Belediyesi, Çamtepe ve 2. İnönü mahallelerinde, yol genişletme çalışması yaptı. Başkan Ali Engin “Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, Büyükşehir Belediyemizin de katkılarıyla yollarımızı yenilemeye devam edeceğiz” dedi.

 

40 TIR ASFALT DÖKÜLDÜ


Narlıdere’nin sokak ve caddelerinde yenileme ve sağlıklaştırma çalışmalarına hız veren Narlıdere Belediyesi, 2. İnönü ve Çamtepe mahallelerinde, daralan ve hem yaya hem de araç trafiğini tehlikeye sokan noktalarda genişletme çalışması yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen çalışmalar kapsamında, her iki çalışma alanı için 160 tır dolgu malzemesi ve asfalt serildi. Sorunlu noktalar sil baştan elden geçirildi. Yol yenileme çalışmalarının yanında kanalet ve bordürler de yenilendi.“NARLIDEREMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”


Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “İlçe genelinde yaya ve araç trafiğini tehlikeye sokan ve yenilenmesi gereken yol ve sokaklarımızı, vatandaşlarımızın talep ve önerileri doğrultusunda, Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla yeniliyoruz. Amacımız daha modern sokaklar, daha çağdaş bir Narlıdere yaratmak. Altyapı çalışmalarımız Narlıderemizin geleceğine yön verecek” dedi.

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp