AnasayfaHaberlerHedef daha yeşil Narlıdere

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Hedef daha yeşil Narlıdere

Hedef daha yeşil Narlıdere

 

Hedef daha yeşil Narlıdere


 

Parklardaki temizlik ve bakımın yanı sıra ilçe genelindeki yeşil alanlarda çalışmalar yapan  Narlıdere Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ana caddelerde ağaç budama ve bakım faaliyetlerini de artırdı. Başkan Ali Engin “9 ayda 4 bin fidanı toprakla buluşturduk. Yeşil alanlardaki çalışmalarımız sürecek” dedi.


 

KURUYAN TEHLİKELİ AĞAÇLAR BUDANIYOR


 

Daha yeşil bir Narlıdere aparılasıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Narlıdere Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol kenarlarında kuruyan ve tehlike arz eden ağaçları budayarak bakımlarını yaptı. 9 ayda 4 bin fidanın toprakla buluşturulduğu, mevsimsel çalışmalarla ilçedeki yeşil alan oranının artırılacağı belirtildi.


 

“HER ŞEY DAHA YEŞİL BİR NARLIDERE İÇİN”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Belediyemizin sorumluluğundaki tüm parklarda ekiplerimiz ağaçların ve yeşil alanların bakım ve budama hizmetlerini özenle yapıyor. 

Narlıdere’nin  doğal yapısını bozmadan, görsel güzelliğin ortaya çıkması için bu çalışmalar ayrıca önemli. Ekiplerimize teşekkür ediyorum, her şey daha yeşil bir Narlıdere için” dedi.

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp