AnasayfaHaberlerNarlıdere zabıtasından Yeni Yıl denetimi

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere zabıtasından Yeni Yıl denetimi

Narlıdere zabıtasından Yeni Yıl denetimi

 

Narlıdere zabıtasından Yeni Yıl denetimi

 

Yeni yıl öncesi vatandaşların güvenli ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapabilmesi için çalışmalar yürüten Narlıdere Belediyesi, fırın, kasap ve manavlarda zabıta denetimi gerçekleştirdi. Başkan Ali Engin “Hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın huzuru için çalışıyoruz” dedi.

 

MEKAN SAHİPLERİ UYARILDI

 

Narlıdere Belediyesi Sağlık, Ruhsat- Denetim ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki yılbaşı alışverişleri için vatandaşların sıklıkla kullandığı işletmelere yönelik denetim gerçekleştirdi. Mekanların ruhsatları, mutfak için hijyen koşulları ve ürünlerin bandrolleri tek tek kontrol edildi. Kurallar konusunda işletme sahipleri uyarıldı. İşgaliye konusunda belirlenen kurallara uyulması istendi. Yasaklara uymayan mekanlar için yasal işlem başlatıldı.

 

“HEM VATANDAŞIN HEM ESNAFIN HUZURU İÇİN”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Narlıdere Belediyesi olarak yılbaşı öncesi hem vatandaşın hem de esnafın hakkını korumak için çalışmalar yürütüyoruz. Bizim için öncelikli hedef ceza yazmak değil, gerekli uyarıları yaptıktan sonra orta yolu bulmak ve karşılıklı memnuniyeti yakalamaktır. Ekiplerimiz bu yönde uyarı ve ikazlarına devam edecek. Esnafımızın, kurallara uyması konusundaki ısrarımız sürecek" dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp