AnasayfaHaberlerNarlıdere’nin okullarına ‘spor malzemesi’ yardımı

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’nin okullarına ‘spor malzemesi’ yardımı

Narlıdere’nin okullarına ‘spor malzemesi’ yardımı

 

Narlıdere’nin okullarına ‘spor malzemesi’ yardımı

 

Narlıdere’deki okulların eksiklerini tamamlamak adına İzmir Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yapan Narlıdere Belediyesi, eğitim yuvalarına spor malzemeleri hediye etti. Farklı branşlar için top ve antrenman malzemelerini teslim alan okul müdürleri, başkanlar Tunç Soyer ve Ali Engin’e teşekkür etti.

 

EKSİKLER TAMAMLANDI

 

Narlıdere Belediyesi, ilçe genelindeki 14 okulun spor malzemelerindeki eksikleri tamamlamak için harekete geçti. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı ile işbirliği yapan belediye, Narlıdere’deki tüm okulların futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, badminton, satranç, boccia, ve tekvando gibi farklı branşlardaki top ve antrenman malzemesi ihtiyaçlarını karşıladı.

 

MÜDÜRLER TESLİM ALDI

 

Bornova’daki Buz Sporları Şube Müdürlüğü binasında düzenlenen etkinlikte, okul müdürleri, öğrencilerin yıl boyunca ihtiyaç duyacakları malzemeleri teslim aldı. Müdürler, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür etti.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Çocuklarımızın daha modern ortamlarda eğitim alması için okullara yönelik hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Spor malzemesi yardımları da bunların başında geliyor. İşbirliği için Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp