AnasayfaHaberlerNarlıdere Deniz Festivali başlıyor!

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere Deniz Festivali başlıyor!

Narlıdere Deniz Festivali başlıyor!

 

Narlıdere Deniz Festivali başlıyor!


Narlıdere Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali 5 Eylül’de (yarın) başlıyor. İlk gün düzenlenecek Çevre, Kıyı Alan ve Sıfır Atık Paneli’ne CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da katılacak. Saat 10.30’daki etkinlik, Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 

 


İLK KONUK GÜLİZAR BİÇER KARACA

 

Narlıdere Belediyesi tarafından düzenlenen Deniz Festivali 5-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak. 5 Eylül Perşembe günü, saat 10.30’da Narlıdere AKM’de yapılacak panelle başlayacak festivale, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca konuşmacı olarak katılacak. Festival kapsamında 6 Eylül Cuma günü, saat 10.00’dan itibaren Sahilevleri’nde sahil ve deniz temizliği düzenlenecek. Deniz temizliğine uzman dalgıçlar da katılacak. Temizlik çalışmalarına İzmir’deki Sivil Toplum Kuruluşları da destek verecek.

 


9 EYLÜL KURTULUŞ KUPASI YELKEN YARIŞLARI

 

Narlıdere Deniz Festivali 2019 etkinlikleri kapsamında, 7 Eylül Cumartesi günü 9 Eylül Kurtuluş Kupası Yelken Yarışları yapılacak. Sahilevleri’nde düzenlenecek etkinlik Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yelken Federasyonu ve Narlıdere Belediyesi işbirliğinde organize edilecek. 9 kulübün katılacağı yarışlar 12.00’de başlayacak ve yarışları izlemek isteyen vatandaşlar için Bakü Parkı’nda izleme alanları oluşturulacak. Yelken Yarışları’nın 2. Etabı ve ödül töreni ise 8 Eylül Pazar günü yapılacak.

 

ALİ ENGİN: TÜM İZMİRLİLERİ FESTİVALE BEKLİYORUZ

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “9 Eylül İzmir’in Kurtuluş gününü, şehre yakışır etkinlik ve yarışmalarla kutlayacağız. Yapacağımız etkinliklerle çevre bilincini arttıracağız, deniz temizliği ve yelken yarışları organizasyonları ile deniz farkındalığı oluşturacağız. Tüm İzmirlileri festivale bekliyoruz” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp