AnasayfaHaberlerBüyükşehir’in Narlıdere zirvesi

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Büyükşehir’in Narlıdere zirvesi

Büyükşehir’in Narlıdere zirvesi

 

Büyükşehir’in Narlıdere zirvesiVatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için çaba sarfeden Narlıdere Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ile işbirliğine gitti. İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ulaşım hizmetleri ve eksikler konusunda Narlıderelileri bilgilendirdi. Başkan Ali Engin “Her konuda eksiksiz hizmet sunmak için çalışıyoruz” dedi.

 

EKSİKLER TESPİT EDİLDİ


Toplantıya İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı İLE ESHOT Genel Müdürlüğü Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü yetkilileri, Narlıdere Belediye Başkan Yardımcısı Anıl Feroğlu, muhtarlar, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Narlıdere genelinde araç ve yaya yolları ile otobüs durakları ve sefer sayıları hakkındaki şikayet, öneri ve talepler toplandı. İhtiyaç duyulan noktalarda kavşak ve kasis düzenlemeleri için program belirendi.

 

“DAHA KALİTELİ YAŞAM ALANLARI”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Narlıderemizde, halkımızın daha rahat ve konforlu ortamlarda yaşamasını sağlamak amacıyla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Teknik birimlerimiz gece gündüz demeden bu konuda mesai harcıyorlar. Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle eksikleri gidereceğiz ve Narlıdereliler için daha kaliteli yaşam alanları sunacağız” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp