AnasayfaHaberlerNarlıdere’de sorunlar anında çözülüyor!

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’de sorunlar anında çözülüyor!

Narlıdere’de sorunlar anında çözülüyor!

 

Narlıdere’de sorunlar anında çözülüyor!

 

Narlıderelilere daha hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için ‘WhatsApp İletişim Hattı’ üzerinden öneri ve talepleri kabul eden Narlıdere Belediyesi, son 4 ayda 3 binden fazla başvuruyu çözüme kavuşturdu. Yakın zamanda Hemşeri İletişim Merkezi de faaliyete geçirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Vatandaşlarımız ne zaman isterse, belediyemiz bir telefon kadar yakında” dedi.


 
 3 BİN 200 BAŞVURU SONUÇLANDI


 Belediye ile vatandaşlar arasında direk ve pratik temas kurmak, sorunları hızla çözüme kavuşturmak için iletişim teknolojilerini etkin şekilde kullanan Narlıdere Belediyesi; Mayıs başından bu yana, 0553 0 376 000 numaralı WhatsApp İletişim Hattı üzerinden, 4 bin 340 başvuru aldı. Konularına göre sınıflandırılan başvurular, ilgili müdürlüklere gönderildi. Müdürlüklerden gelen sonuçlar ise yine aynı hızla çağrı sahiplerine bildirildi. Bu sayede, 4 ayda 3 bin 200 başvuru çözüme kavuşturuldu. Belediye yeni dönemde, Hemşeri İletişim Merkezi’ni de faal hale getirdi.


 
 “BİR TELEFON KADAR YAKINIZ”


 Narlıderelilere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek ve sorunları en kısa sürede çözmek için tüm sosyal ağları da etkin bir şekilde kullandıklarını belirten Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Halka en iyi ve etkin hizmeti vermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ne zaman isterse, belediyemiz bir telefon kadar yakında” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp