AnasayfaHaberlerNarlıdere’de Muhtarlar Masası Kuruldu

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’de Muhtarlar Masası Kuruldu

Narlıdere’de Muhtarlar Masası Kuruldu

Narlıdere’de Muhtarlar Masası Kuruldu

 

Vatandaşlardan gelen şikayetleri dikkate alarak, sorunların en kısa sürede çözülmesi için çalışan Narlıdere Belediyesi, Muhtarlar Masası birimini kurdu. Başkan Ali Engin "Mahallelerdeki eksikleri tek tek tespit edeceğiz. Muhtarlarımız aracılığı ile gelen şikayetleri de anında çözüme kavuşturacağız" dedi.


 

ACİL MÜDAHALE EKİBİ KURULACAK

 

Narlıdere Belediyesi’nin Muhtarlar Masası, vatandaşlardan gelen şikayetlerin daha hızlı ve etkin şekilde çözülmesini sağlayacak. Narlıdereliler, mahallelerinde tespit ettikleri sorunları muhtara bildirecek. Muhtarlar da Muhtarlar Masası'na iletecek. Sorunun çözümü için, konu, ilgili müdürlüklere aktarılacak ve en kısa sürede vatandaşlara geri bildirimde bulunulacak. Gelen şikayetlerin çözüme kavuşması için bir de Acil Müdahale Ekibi kurulacak. Sorunun çözümü belediye ile ilgili değilse, ilgili kurumlara yönlendirme yapılacak.


 

KESİNTİSİZ İLETİŞİM


 Mahallelerde tespit edilen sorunlar, günlük ve haftalık olarak Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ile paylaşılacak. Vatandaşlar ve Sivil Toplum Kuruluşları da 238 38 29/ 1523 numaralı telefondan Muhtarlar Masası’na ulaşabilecek. Birim sorumluları da hafta boyunca muhtarlar ile bir araya gelerek mahallelerdeki eksikleri tespit edecek, çözüm için proje geliştirecek.
 

 

“SORUNLARI ANINDA ÇÖZECEĞİZ”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Vatandaşlardan gelen şikayetleri en kısa sürede çözmek için Muhtarlar Masası’nı kurduk. Bundan sonra vatandaşlar, mahallelerinde gördükleri eksikleri muhtarlara bildirecek, muhtarlar da Muhtarlar Masası’na iletecek. İlgili müdürlükler, bu sorunları çözüme kavuşturacak. Hem vatandaşımız mutlu olacak hem de muhtarlar 7/ 24 belediyeden bir muhatap bulmuş olacak. Sorunlar büyümeden, kaynağında çözmüş olacağız” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları